Ballina Aktualitet Shqipëri Shkuan për plazh në Spille, nuk e keni idenë çfarë u ndodhi...

Shkuan për plazh në Spille, nuk e keni idenë çfarë u ndodhi sot pushuesve (VIDEO)

Të shumtë ishin ata të cilët kishin zgjedhur të sfidonin motin e keq, por breshëri i detyroi të braktisin bregdetin

Siç dhe ka qenë e paralajmëruar nga Shërbimet Meteorologjike, kjo javë do të jetë me shi dhe vranësira. Por në Spille brëshëri i ka prishur ditën pushuesve. Edhe pse të shumtë ishin ata të cilët kishin zgjedhur të sfidonin motin e keq, por kërsaj rradhe breshëri i ka detyruar të shkojnë menjëherë në hotel për të braktisur bregdetin.

Ditën e sotme si pasojë e motit të keq dëme ka pasur dhe në qytete të tjera të Shqipërisë si Shkodra dhe Lezha. Pasoja të shumta kishte në Shëngjin.

 

Artikulli paraprakMoti i keq në Lezhë dhe Shkodër/ Shtyllat bien mbi automjete, disa zona pa energji elektrike (VIDEO)
Artikulli tjetërOperacion në Raven të Gostivarit, ja çka gjetën uniformat blu!