Ballina Argëtim Showbiz Një hit po vjen, zbulohet bashkëpunimi i radhës i Getoar Selimit

Një hit po vjen, zbulohet bashkëpunimi i radhës i Getoar Selimit

Reperi i njohur, Getoar Selimi, po vjen me një këngë të re që do të jetë bashkëpunim! Një varg postimesh të Blunt dhe Real konfirmojnë bashkëpunimin e shumëpritur.

Ndërkohë burime për Prive.al pranë artistëve kanë bërë të ditur se kënga është gati madje është xhiruar edhe videoklipi.

“Xhirimet e fundit kanë përfunduar pak ditë më parë. Megjithatë, nuk ka ende një datë të caktuar se kur do të publikohet ky projekt”, kanë thënë burimet pranë portalit.

Artikulli paraprakBritani/ “100 mijë £ në javë”, shqiptari zbërthen …
Artikulli tjetërGrida Duma prezanton librin “Koha për Politikë”