Ngjarje e rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar (FOTO)

Must Read

Një aksi*dent i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Tetovë-Gostivar.

Informacionet e para flasin për një makinë e tipit BMW me targa të Krushevës, shoferi i së cilës ka humbur kontrollin duke fluturuar për rreth dhjetë metra në rrugën e vjetër që shpie për në Kamjan .
Shoferi me urgjencë është dërguar për në Qendrën Kli*nike të Tetovës. Në vendngjarje kanë dalë ekipet e zjarrëfikësve dhe policia.Tetovasot.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Shqiptarja e parë nga Kosova që kandidon në zgjedhjet parlamentare në Gjermani

Dafina Berisha është shqiptarja e parë që do të kandidojë për zgjedhjet e ardhshme në Bundestagun e Gjermanisë. Lajmin e...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img