Ballina Lajme Kosovë Ndahet nga jeta në moshë të re grimerja kosovare

Ndahet nga jeta në moshë të re grimerja kosovare

Ka ndërruar jetë në moshë të re, grimerja kosovare Marigona Obërtinca, shkruan Reporteri.net

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e së ndjerës. Ata janë shprehur të thyer me ndarjen nga jeta të Marigonës në moshë të re.

Ata e kanë kujtuar Marigonën, si vajzë të guximshme dhe shumë punëtore.

Ajo ka lënë pas një djalë të vogël. /Reporteri.net