Ballina Kronika E rëndë në Tiranë/ Ambulanca u vonua 40 minuta, humb jetën nga...

E rëndë në Tiranë/ Ambulanca u vonua 40 minuta, humb jetën nga infrakti 60-vjeçari

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Kombinat,, ku një person humbur jetën.

Bëhet me dije se personi që ka humbur jetën është i gjinisë mashkull, rreth 60 vjeç, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Dyshohet se 60-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e një infrakti. Kanë qenë qyetatrët që kanë parë pa ndenja qytetarin pranë rrugës dhe kanë njoftuar ambulancën. Qytetari i pajetë ka qëndruar në rrugë për rreth 40 minuta pasi ambulance është vonuar për të shkuar në vendin e ngjarjes./ Newsbomb