Ballina Argëtim Showbiz VIDEO/Braktisi Spanjën për ekranin shqiptar, Olta Gixhari shfaqet në xhirime, ku do...

VIDEO/Braktisi Spanjën për ekranin shqiptar, Olta Gixhari shfaqet në xhirime, ku do e shohim ish-banoren e BBV

Pas daljes nga Big Brother VIP, aktorja Olta Gixhar njofton se do e shohim me disa projekte së shpejti. Duket se rikthimi i saj në ekran e që do të jetë në Top Channel.

Olta Gixhari braktis Spanjën për ekranin shqiptar, ku do e shohim
“Kam disa projekte dhe kontrata shumë të mira. Nuk mund t’i zbuloj tani, por do të jetë ‘Top Channel’ që do t’i zbulojë i pari”, tha Olta në Wake up pak ditë më parë.

“Disa janë në bashkëpunim me ‘Top’-in, por ka dhe të tjera. Do të jem këtu për një farë kohe dhe pastaj do iki të zhdukem se do bëj gocën…”, u shpreh aktorja.

Fill pas kësaj deklarate, ajo është shfaqur në xhirime që po realizohen. Nuk dihet nëse aktores simpatike i është premtuar një minutazh i saji, apo do të jetë pjesë e formateve që janë në ‘Top Media’, por ajo që dihet me siguri është që ka nisur puna për të parë sërish Olta Gixharin në ekran.

Artikulli paraprakMohoi llogarinë në Instagram të hapur nga Kiara, kunati i Luizit kërkon të përfitojë sërish nga ai?
Artikulli tjetërVrasja e Nikulajt, shkon në 4 numri i të arrestuarve, prangoset dhe një vajzë britanike