Ballina Argëtim Showbiz VIDEO/Braktisi Spanjën për ekranin shqiptar, Olta Gixhari shfaqet në xhirime, ku do...

VIDEO/Braktisi Spanjën për ekranin shqiptar, Olta Gixhari shfaqet në xhirime, ku do e shohim ish-banoren e BBV

Pas daljes nga Big Brother VIP, aktorja Olta Gixhar njofton se do e shohim me disa projekte së shpejti. Duket se rikthimi i saj në ekran e që do të jetë në Top Channel.

Olta Gixhari braktis Spanjën për ekranin shqiptar, ku do e shohim
“Kam disa projekte dhe kontrata shumë të mira. Nuk mund t’i zbuloj tani, por do të jetë ‘Top Channel’ që do t’i zbulojë i pari”, tha Olta në Wake up pak ditë më parë.

“Disa janë në bashkëpunim me ‘Top’-in, por ka dhe të tjera. Do të jem këtu për një farë kohe dhe pastaj do iki të zhdukem se do bëj gocën…”, u shpreh aktorja.

Fill pas kësaj deklarate, ajo është shfaqur në xhirime që po realizohen. Nuk dihet nëse aktores simpatike i është premtuar një minutazh i saji, apo do të jetë pjesë e formateve që janë në ‘Top Media’, por ajo që dihet me siguri është që ka nisur puna për të parë sërish Olta Gixharin në ekran.

@tn.lajmelokale
@tetovanews