Ballina Argëtim Showbiz VIDEO/ Elvana Gjatës i ndodh e papritura në koncert, fansi për pak...

VIDEO/ Elvana Gjatës i ndodh e papritura në koncert, fansi për pak sa nuk e rrëzon nga skena! Ja si reagoi këngëtarja

Nuk janë të pakta rastet ku këngëtarët e njohur shqiptarë përballen me incidente nga më të ndryshmet teksa përformojnë në koncertet e tyre.

E një situatë e sikletshme me një fans duket se i ka ndodhur Elvana Gjatës teksa ajo performonte në skenë.

Teksa u afrua dhe i dha dorën njërit prej tyre, fansi e ka tërhequr fort duke u munduar ta rrëzojë nga skena.

E teksa u desh ndërhyrja e truprojave për ta mbajtur artistën, ajo e mori me sportivitet situatën duke e kaluar me një buzëqeshje teksa vazhdoi performancën e saj.

Kjo nuk është hera e parë që Elvana përballet me incidente të tilla me fansat e saj.