Ballina Kronika Fake news për pronarin e RE Caffe Tetovë

Fake news për pronarin e RE Caffe Tetovë

Portali Tetova Sot shkruan se gjatë ditës së sotme një profil i rrejshën në rrjetin social TIK-TOK ka shpërndarë informacione të rrejshme për pronarin e RE CAFFE Tetovë. Profili JOQ VIDEOS që për qëllim ka zhvatjen e tetovarëve vijon të postojë informacione jo të sakta dhe kjo e fundit gjithsesi që është paraqitur edhe në organet e rendit.

Rasti është paraqitur në polici dhe po merren masa për zbardhjen e tij.

Artikulli paraprakVIDEO/ Momenti shokues shkakton neveri në rrjet, lopa bie nga kamioni në autostradë
Artikulli tjetërE rëndë në Kosovë, dera e oborrit vret 8-vjeçarin, plagoset e motra!