Ballina Aktualitet Kosovë Ndahet nga jeta në moshë të re djali i dëshmorit nga Drenica

Ndahet nga jeta në moshë të re djali i dëshmorit nga Drenica

Lajmin për vdekjen e ka bërë të ditur motra e tij, e cila njoftoi të afërmit e tyre edhe për detajet e ceremonisë së varrimit.

“Ju njoftojmë se pas një sëmundje të rëndë, në moshën 35 vjet, ndërroi jetë më i dashuri ynë, vllau, Valon Thaqi, duke u bashkuar me babin përgjithmonë.

Varrimi do të bëhet sot, në ora 15:30, tek varrezat te rudinat në Poterrk, Llapushnik.

Të allahu jemi dhe te ai do të kthehemi.

Familja Thaqi!”, thuhet në njoftimin e tyre.

@tn.lajmelokale
@tetovanews