Ballina Argëtim Showbiz E turpshme dhe skandaloze, tiktokeri nga Shqipëria fyen rëndë Adem Jasharin (VIDEO)

E turpshme dhe skandaloze, tiktokeri nga Shqipëria fyen rëndë Adem Jasharin (VIDEO)

Tiktokeri i njohur shqiptar, Kozak ka fyer rëndë figurën e komandantit legjendar të #UÇK-së, Adem Jashari.

I njëjti në një lidhje direkt në rrjetin social “Tik-Tok” është dëgjuar duke e kënduar këngën kushtuar heroit, dhe në vend se të thoshte Adem thoshte Azem.

Ai është korrigjuar nga komentuesit, dhe si rrjedhojë ka përfunduar duke ofenduar rëndë.

“Çohu Azem…Nuk ka problem Azem Adem njësoj është. Si Azem si Adem një m*ut je”, dëgjohet duke thënë ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tetova News (@tetovanews)

@tn.lajmelokale
@tetovanews