Ballina Argëtim Showbiz Dua Lipa shfaqet e lumtur me partnerin e saj të ri

Dua Lipa shfaqet e lumtur me partnerin e saj të ri

Dua Lipa dhe Callum Turner duket se janë shumë të lumtur me lidhjen e tyre.

Ata nuk rrinin dot larg njëri-tjetrit teksa shëtisnin në Los Anxheles.

Këngëtarja shqiptare dhe aktori britanik u panë duke u puthur, përqafuar dhe buzëqeshur ndërsa morën kafe dhe bënë disa blerje.

Kjo është hera e dytë që ata shfaqen në publik dhe nuk ngurruan ta tregojnë dashurinë para njerëzve dhe aparateve të paparacëve.

@tn.lajmelokale
@tetovanews