Ballina Argëtim E dashura e Leonardo Di Caprio, një “bishë” në pasarelë

E dashura e Leonardo Di Caprio, një “bishë” në pasarelë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti hyri në pistë të hënën gjatë shfaqjes së modës së Les Sculptures Jacquemus në Fondation Maeght në Saint-Paul-De-Vence të Parisit.

Modelja me origjinë italiane, 25 vjeçe, është në lidhje me yllin e filmit, 49 vjeç, që nga gushti 2023, pasi u panë duke dalë për akullore në Santa Barbara.

Vittoria tregoi barkun e saj me një bluzë të zezë, pantallona të ngushta dhe një çantë elegante, shkruan DailyMail.

Vittorias iu bashkua Gigi Hadid në pistë, ndërsa Kylie Jenner u ul në audiencë në shfaqjen e modës të mbushur me yje.

Vittoria dhe Leonardo u lidhën për herë të parë në gusht 2023 pas lidhjes me Gigi Hadid, 28 vjeç.

Vittoria është ndarë nga Matteo Milleri, ata u martuan në qershor 2020.

Fotot e saj të egra në Instagram vijnë vetëm disa ditë pasi i dashuri i saj Leonardo DiCaprio shmangu një përplasje të vështirë me ish-të dashurën e tij Camila Morrone, 26 vjeçe.

Leonardo dhe Camila ishin në lidhje për pesë vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2022, vetëm disa muaj pasi ajo mbushi 25 vjeç.

Ndarja e tyre përforcoi një model që Leonardo ka krijuar, ku ai kurrë nuk takohet publikisht me një grua mbi 25 vjeç.

Megjithatë, menjëherë pas kësaj, ai u takua me Gigin, e cila ishte 28 vjeç në atë kohë.

Camila dhe Leonardo ishin në një lidhje nga viti 2017 deri në vitin 2022.

@tn.lajmelokale
@tetovanews