Ballina Argëtim Showbiz Ndahet nga jeta këngëtari tetovar, kolegët dhe të njohurit me mesazhe prekëse

Ndahet nga jeta këngëtari tetovar, kolegët dhe të njohurit me mesazhe prekëse

Këto ditë është ndarë nga jeta këngëtari Nezir Voka. Lajmin e bëjnë të ditur miqtë dhe familjarët

Lajmë pikllues!!!
U nda nga jeta kolegu,miku dhe shumë i respektuari këngëtari Nezir Voka!
Ngushllime familjes dhe gjith kolegve që e njohën dhe bashkëpunuan bashk!
Takimi jonë i fundit ishte këto ditë në spital.
Pas përshëndetjes (Që paska qenë e fundit), më tha:
Çiftelin dhe këngën folklorike e kam në shpirt..Me zotin para,të bëhem më mirë,nuk ri pa me realizu në odën tuaj një emision folklorik.
Por e gjitha ngeli në dëshirën e zotit!
U ndamë duke shtërnguar duarët por’ pa e ditur se nuk dotë takohemi ma!
NGUSHLLIME!