Ballina Aktualitet Kosovë A mendon Shpend Ahmeti se Albin Kurti është i rrezikshëm për Kosovën?...

A mendon Shpend Ahmeti se Albin Kurti është i rrezikshëm për Kosovën? (VIDEO)

Shpend Ahmeti ka deklaruar se nuk pajtohet me Dardan Molliqajn për deklarimin se Albin Kurti është i rrezikshëm për Kosovën.

Ahmeti ka folur gjerë e gjatë në një intervistë ekskluzive në Zona e Debatit në Klan Kosova për atë se si erdhi deri tek ndarja e Vetëvendosjes dhe për raportin e tij me Kurtin.

Megjithatë, Ahmeti tha se Kurti nuk u tregua i zoti ta menaxhojë krizën në VV.

Artikulli paraprak5 rregulla si të ndihmoni fëmijët tuaj të mos bien pre e pornografisë në rrjetet sociale
Artikulli tjetërKush janë njerëzit “që i folën në vesh” Albin Kurtit kundër Shpend Ahmetit? (VIDEO)