Ballina Top Lajm Gjendet trupi i pajetë i policit Armend Trena (VIDEO)

Gjendet trupi i pajetë i policit Armend Trena (VIDEO)

17:13 – Njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së, Policisë së Kosovës dhe AME-së (Agjencisë së Kosovës për Emergjenca) sot në orën 15 e 40, në kilometrin e 6-të (në hyrje të Hanit të Elezit) nga vend i aksidentit në lumin Lepenc, kanë gjetur trupin e pajetë të policit Armend Trena, ka bërë me dije FSK-ja zyrtarisht.

Policia ka gjetur një trup të pajetë në Lepenc, dyshon se mund të jetë i policit Trena.

KTV ka mësuar se është gjetur një trup i pajetë në lumin Lepenc ndërsa sipas burimeve, thuhet se mund të jetë trupi i pajetë i policit Armend Trena, i cili u zhduk rreth 10 ditë më parë pas një aksidenti.

Megjithatë, Policia e as ekipet që po punojnë në gjetjen e trupit nuk kanë konfirmuar asgjë, mirëpo gazetarja e KTV-së thotë të ketë parë se është nxjerrë një trup i pajetë nga Lepenci./koha.net

Artikulli paraprakVIDEO e frikshme: Terrorizohet peshkatari, rrethohet nga 30 peshkaqenë
Artikulli tjetërTrump mbështet Gina Haspel për Kreun e CIA në prag të konfirmimit nga Senati…