Ballina Argëtim Jetë & Stil VIDEO e frikshme: Terrorizohet peshkatari, rrethohet nga 30 peshkaqenë

VIDEO e frikshme: Terrorizohet peshkatari, rrethohet nga 30 peshkaqenë

Ky është momenti i frikshëm kur një peshkatar është gjetur në një situatë vërtet tmerruese ku barka e tij është rrethuar nga 30 peshkaqenë.

Ben McJannett po peshkonte në brigjet e Mooloolaba të Queenslandit, kur nën barkë iu krijua një grup grabitqaresh.

Videoja tregon momentin dramatik kur peshkatari futi dorën në ujë për t’i filmuar, ndërsa njëri prej tyre i dha një goditje të fuqishme.

Peshkatarët e zonës, thonë se numri i peshkaqenëve në këto ujëra po shkon duke u rritur dhe gjithnjë e më shumë po qëndrojnë në hapësira të cekëta. (TemA)

Artikulli paraprakI riu vendos rekord botëror, thyen me kokë 51 shalqi në 1 minutë (VIDEO)
Artikulli tjetërGjendet trupi i pajetë i policit Armend Trena (VIDEO)