Ballina Argëtim Showbiz Këngëtaret kosovare het-trik në futboll (VIDEO)

Këngëtaret kosovare het-trik në futboll (VIDEO)

Sukseset e këngëtarëve kosovare me famë botërore nuk kanë të ndalur.

Derisa Dua Lipa do ta bëjë hapjen e Finales së Ligës së Kampionëve, e Era Istrefi do ta këndojë himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit, është Rita Ora ajo që është zgjedhur fytyra zyrtare e UEFA-s për transformimin e imazhit të futbollit femëror dhe inkurajimin e vajzave për pjesëmarrje në këtë sport.

Artikulli paraprakHaki Aziri: Lupço Todorovski më detyroi ta nënshkruajë dëshminë e pavërtetë për “Monstrën”
Artikulli tjetërRamadani, mbiemri më i përhapur në Maqedoni