Ballina Aktualitet Lajme Komandant Hoxha merr post qeveritar nga Zoran Zaev

Komandant Hoxha merr post qeveritar nga Zoran Zaev

Xhezair Shaqiri, i njohur si Komandant Hoxha ka marrë një post në qeveri. Kështu shkruan në facebook aktivisti dhe funksionari i LSDM-së, Xhevat Iseni, transmeton Gazeta Lajm. Për momentin nuk bëhet e ditur se çfarë posti ka marrë Shaqiri, por Iseni ka thënë se kryeministri Zaev ka mbajtur premtimin.
Ja postimi i plotë i tij:

“I NDERUAR KOMANDAT ME RESPEKT TE VEČANT PUBLIKOJ KTO FOTO , ISHA KRENAR KUR PARA DISA MUAJSH MORA URDHRIN QË T’JU SHOQEROJ PEREJ TANUSHE PËR NË SHKUP NË GJIRIN FAMILAR .
KURSE SOT ME DATEN 03.05.2018 U KOMPLETU EDHE U ROMBOLLAKSU NJE PREJ PRMTIMEVE QË TË PREMTUAM PA AS NJË KUSHT, POR VETEM SI HERO I POPULLIT KOMBIT , SHOQERIS BESNIKE DHE HEROIKE , JEMI EDHE DOT JEMI SE BASHKU ME TY .

ATY KU JU DO TE NGRENI ZERIN NE DO TE NGERM POPULLIN.
URIME EDHE RESPEKT PER POSTIN NE QEVERIN E R.MAQEDONIS.
NJË FALIMENDERIM I VEQANT EDHE PER Z.ZORAN ZAEV QË MBAJTI PREMTIMIN.
ATË QE NUK E BËN POLITIKAN SHQIPTAR E BERI KRYEMINISTRI ZAEV.”

Artikulli paraprakSkocezi mobilizon serbët kundër Islamit (VIDEO)
Artikulli tjetërDonald Trump konfirmon pagesën 130 mijë dollarëshe, për pornostaren