Ballina Aktualitet Lajme Lëvizja Besa hap zyrat e reja në Strugë, Kasami u përgjigjet pyetjeve...

Lëvizja Besa hap zyrat e reja në Strugë, Kasami u përgjigjet pyetjeve të “nxehta” të portalit nga Struga (VIDEO)

Lëvizja Besa ka hapur zyrat e reja në Strugë dhe ka organizuar një iftar me strukturat e saj në këtë qytet. Në këto aktivitete ka marrë pjesë kryetari i kësaj partie, Bilall Kasami, deputetët dhe funksionarë të tjerë, transmeton Tetova News.

Njëkohësisht, kryetari I Lëvizjes BESA, Bilall Kasami i ka dhënë një intervistë gazetarit të Struga Ekspres dhe iu është përgjigjur disa pyetjeve të “nxehta” për zhvillimet në vend dhe brenda Lëvizjes BESA:

Artikulli paraprakANALIZA: I bashkuar, BE pozicionohet kundër Trumpit
Artikulli tjetërKu po shkojmë ne shqiptarët aktualisht?