Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare ndërsa në orët e pasdites do të ketë reshje lokale të shiut dhe bubullima.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 6 deri 13 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 20 deri 28 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 12 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 26 gradë Celsius.

Artikulli paraprakVetmia rrit rrezikun nga vdekshmëria
Artikulli tjetërGreqi, filloi takimi Dimitrov-Kocias-Nimic