Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me periudha dielli. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në vendet malore.

Temperaturat minimale do të arrijnë deri 13 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të mbërrijnë deri 24 gradë Celsius.

Artikulli paraprakUshtria siriane merr nën kontroll Damaskun pas 6 vjetësh
Artikulli tjetërKocijas: Të pranojmë njërin nga propozimet e Nimicit