Ballina Argëtim Showbiz Në mungesë të Italisë, modelja e famshme tregon për kë bën tifo...

Në mungesë të Italisë, modelja e famshme tregon për kë bën tifo në Botëror (FOTO)

Italia nuk do të jetë në Botëror këtë vit, por kjo nuk e ka ndaluar modelen Claudia Romani që të festojë për eventin sportiv.

Bukuroshja e playboy ka zbuluar skuadrën që mbështet këtë vit me një set fotografik shumë joshës.

“Nuk mund ta imagjinoj Kupën e Botës pa Italinë, por do mundohet t’ia dal. Jam me Anglinë në këtë Botëror, por më pëlqen edhe Brazili me Meksikën”, shkruajti 36-vjeçarja në Instagram.

Romani ka një karrierë tepër të suksesshme në modeling, ku punon për revistat e famshme si FHM, GQ dhe Playboy në Itali. Momentalisht jeton në Miami dhe punon si modele për të brendshme, rroba banje dhe për palestër.

Artikulli paraprakKotzias thotë se do t’i ndihmojnë Maqedonisë në rrugën evropiane
Artikulli tjetërBajrami në Bajgorë të Mitrovicës, të gjithë me plisa në kokë