Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni parashikohet të jetë me vranësira. Ndërsa gjatë mesditës parashikohet të ketë edhe shtrëngata dhe reshje shiu. Temperaturat do të ulen për disa gradë, kështu ajo minimale do të jetë 21 gradë celsius ndërsa ajo maksimale 26 gradë celsius.

Artikulli paraprakServer: Marrëveshja Maqedoni-Greqi hap i madh për gjithë Ballkanin
Artikulli tjetërKOTCIAS: NUK DHAMË ASGJË QË TË MARRIM NDONJË SHPËRBLIM