Ballina Aktualitet Kosovë Presidenti dekoron edhe gazetarët (VIDEO)

Presidenti dekoron edhe gazetarët (VIDEO)

Presidenti Hashim Thaçi po vazhdon me ndarjen e medaljeve në nder të 10 vjetorit të pavarësië së Kosovës.

Të mërkurën, presidenti i vendit me medalje presidenciale ka dekoruar gazetarin dhe publicistin Baton Haxhiu.

Thaçi tregoi edhe arsyen për dhënien e kësaj medalje.

Kronikë e Dibran Istrefit.

Artikulli paraprakRama në Opinion: Unë jam në muajin e Ramazanit dhe nuk e lexoj Biblën! (Video)
Artikulli tjetërKlipi i ”Girls” sjell Rita Orën e Bebe Rexhën në skena të nxehta! (VIDEO)