Ballina Argëtim Showbiz Shaqir Cërvadiku vjen me klipin e ri “Vallëzon Shqiptaria” (VIDEO)

Shaqir Cërvadiku vjen me klipin e ri “Vallëzon Shqiptaria” (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur nga Kosova, Shaqir Cërvadiku ka publikuar sonte klipin e tij të ri.

Këngë premierë e Shaqir Cërvadikut titullohet “Vallëzon Shqiptaria”

Artikulli paraprakFINALJA E KUIZIT “MENDO dhe FITO” (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërHoxha paralajmëron skenarë të errët nga VMRO-ja