Ballina Kronika Kapet shtetasi i Maqedonisë me 80 mijë euro

Kapet shtetasi i Maqedonisë me 80 mijë euro

Dje policia kufitare në Shkup ka kapur shtetasin e Maqedonisë me 80 mijë euro i cili ka tentuar të largohet nga shteti.. Policia i ka konfiskuar paratë dhe po merr masat e nevojshme…

Nuk dihen arsyet pse ky qytetar i maqedonisë ka tentuar të largohet nga shteti me një sasi të konsiderueshme të parave.

Një ditë më parë është arrestuar edhe një shtetas i Turqisë të cilit i janë konfiskuar 19 mijë dollarë!

Artikulli paraprak“Serbia ka filluar të përdor Maqedoninë për të futur mallra në Kosovë”
Artikulli tjetërPorositi midhje në restorant, gjen perlën që kushton mbi 2 mijë euro