Ballina Kronika Lista e personave më të kërkuar në Elbasan (FOTO)

Lista e personave më të kërkuar në Elbasan (FOTO)

Policia e Elbasanit ka publikuar listën e peronave më të kërkuar të këtij qarku.

Më poshtë, lista me fotot dhe emrat e personave më të rrezikshëm të qarkut të Elbasanit, që janë shpallur në kërkim.(TemA)

Artikulli paraprakSTUDIMI: Infeksionet e fëmijërisë çojnë në probleme të shëndetit mendor
Artikulli tjetërANALIZA: Amerika është më shumë se sa epoka Trump, le ta ringjallim “lovestory-n” transatlantik!