Ballina Aktualitet Lajme FOTOT/ Njihuni me hotelin më luksoz në botë, një natë kushton…!

FOTOT/ Njihuni me hotelin më luksoz në botë, një natë kushton…!

Aty një natë kushton 10 mijë paund (11322 euro) dhe ky çmim të lë të kuptohet “The Grand Resort Bad Ragaz” është një vend i “shenjtë” për super të pasurit. Territori i këtij resorti shtrihet në afro 187 hektarë në Alpet zvicerane, e përfshin 3 hotele, 2 fusha golfi dhe një ndërtesë sportive me standardet Olimpike.

Artikulli paraprakSi të zhvillojmë inteligjencën me disa hapa të thjeshtë e praktik
Artikulli tjetërShembi xhaminë, indiani flet për ndjenjat e çuditshme që e kapluan