Ballina Top Lajm Ish-ushtari i UÇK-së takon nënën pas 17 vitesh, lotët e gëzimit nuk...

Ish-ushtari i UÇK-së takon nënën pas 17 vitesh, lotët e gëzimit nuk kanë të ndalur (Video)

Ish-komandanti i UÇK-së, Gani Shehu, vjen në vendlindje pas 17 vitesh.
Mungesa e dokumentacionit të shtetit amerikan ia ka pamundësuar që të vijë në Kosovë.

Artikulli paraprakMë i vogël se thesi që mban mbi shpinë, fëmijëri shqiptare 2019 (VIDEO)
Artikulli tjetërNgjarje e rëndë që tronditi Shkupin: Brenda natës ndërrojnë jetë djali 35-vjeçar dhe më pas edhe babai (VIDEO+FOTO)