Ballina Argëtim Showbiz Shpat Kasapi bëhet “tym e mjegull”, ja pse!

Shpat Kasapi bëhet “tym e mjegull”, ja pse!

Edhe pse vitet kalojnë, ai do të mbetet një nga meshkujt më tërheqës në showbiz-in shqiptar, i cili ka bërë për vete shumë vajza.

Shpat Kasapi është mjaft aktiv në rrjetet sociale, por së fundmi ka rënë pre e një sulmi. Për të tretën herë, atij i kanë vjedhur llogaritë personale dhe i indinjuar nga ky veprim, ai i ka qortuar publikisht personat që i hacker-uan profilin e Facebook.

“Është hera e tretë që ma keni thy Facebookun dhe Instagramin tim. Instagramin e riktheva mirëpo Facebookun jo, u detyrova të hap një të ri. Nga tani e tutje mbaj vetëm këtë Facebook dhe këtë Instagram. Turp të keni për këtë që keni bërë.”

Artikulli paraprakEra Istrefi nuk i ndahet futbollit, ja eventi i radhës ku do performojë
Artikulli tjetërKjo modele bukuroshe ka një histori për të ndarë