Ballina Aktualitet Lajme Kjo modele bukuroshe ka një histori për të ndarë

Kjo modele bukuroshe ka një histori për të ndarë

Modelja kolumbiane Pereira, 27 vjeç, vendosi të ndante me 444 mijë ndjekësit e saj në Instagram historinë e saj.

“Kishte aq shumë manipulime saqë unë përfundova duke fajësuar veten për veprimet e mia”, thotë ajo. Megjithatë, 27-vjeçarja e ka hedhur pas krahëve këtë histori. Qëllimi përse ajo publikoi fotot dhe e ndau me të tjerët të vërtetën është që të sensibilizojë gratë e tjera dhe t’i inkurajojë që të largohen nga marrëdhëniet e këqija që përjetojnë.

Artikulli paraprakShpat Kasapi bëhet “tym e mjegull”, ja pse!
Artikulli tjetër“Dritë jeshile” nga Genoa, Milani parakalon Realin për Piatek! Ja formula e duhur