Ballina Kronika Maqedoni e Veriut, burrë e grua humbin jetën duke u larë në...

Maqedoni e Veriut, burrë e grua humbin jetën duke u larë në vaskë

Më 30 janar 2019 rreth orës 13 e 40 në Sektorin e Punëve të Brendshme Shkup, B.B. ka denoncuar se në vaskë në shtëpinë në rrugën “Rade Jovçevski Korçagin” i ka gjetur të vdekur gjyshen dhe gjyshin J.V. (74) dhe G.V. (76), transmeton Portalb.mk.

Sipas denoncimit, ata me siguri kanë ndërruar jetë nga goditja e rrymës elektrike.

Mjeku i Ndihmës së Shpejtë ka konstatuar më të keqen, ndërsa me urdhrin organeve kompetente, trupat janë dhënë për autopsi.

Artikulli paraprakPendarovski: Nuk pranoj të bëhem kryetar shteti pa votat e shqiptarëve
Artikulli tjetërAksident në punë, 28-vjeçari nga Gostivari pret gishtat e dorës së djathtë