Ballina Aktualitet Kosovë Për herë të parë rrëfehet e mitura nga Drenasi, tregon historinë me...

Për herë të parë rrëfehet e mitura nga Drenasi, tregon historinë me arsimtarin dhe policin… (VIDEO)

Të enjten ka munguar në shkollë A.G. Ajo nuk po ka guxim të ballafaqohet me bashkëmoshatarët e saj, të cilët tashmë e kanë kuptuar se ishte viktimë e arsimtarit të saj, Shkelzen Xhekaj dhe hetuesit policor, Vesel Veseli.

E ligsht fizikisht, por e fortë shpirtërisht, vajza nga Drenasi ka rrëfyer për Insajderin gjithë përvojën e saj të përjetuar që nga mosha 15 vjeç e gjysmë.

Ajo, tashmë ka marrë mbështetjen familjes së saj, por edhe gjithë Kosovës. E ulur në një stol druri, me kokë të mbuluar me kapele, vajza është zotuar se nuk do të dorëzohet më derisa përdhunuesit e saj të marrin dënimin e merituar.

VIDEO

Artikulli paraprakGjendet trup i pajetë i një 24-vjeçareje brenda një valixheje anës rrugës
Artikulli tjetërÇiçko Ivani nga Tetova!