Ballina Aktualitet Lajme Shkon në 13 numri i personave që humbën jetën në aksidentin tragjik...

Shkon në 13 numri i personave që humbën jetën në aksidentin tragjik (VIDEO)

Policia ka filluar ekspertizën për të konfirmuar shkaqet. Autobusi ka qarkulluar nga Shkupi për në Tetovë dhe në afërsi të fshatit Llaskarcë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në hendek. Ky raportohet të jetë shkaku i viktimave.

Banorët e fshati Llaskarcë dhe fshatrave tjera përreth kanë dalë në vendngjarje dhe kanë ofruar ndihmë të jashtëzakonshme.

Artikulli paraprakBLLOKOHET AUTOSTRADA SHKUP-TETOVË PËR HETIME
Artikulli tjetërMINISTRI FILIPÇE: NUMRI I ATYRE QË KANË HUMBUR JETËN SHKON NË 13, DETAJE