Ballina Kronika Tetovë, nëna largohet nga shtëpia, djali kërkon ndihmën e policisë

Tetovë, nëna largohet nga shtëpia, djali kërkon ndihmën e policisë

28-vjeçari A.A. nga Tetova, dje mbrëma (7mars), rreth ora 22.00, ka denoncuar se nga ora 7 e mëngjesit, nga shtëpia e tyre është larguar nëna e tij 50-vjeçare me inicialet H.A.

“Janë marrë të gjitha masat dhe aktivitetet për gjetjen e saj” thuhet në raportin e policisë.

Artikulli paraprakJa pse Fiorin Durmishaj zgjodhi kombëtaren greke!
Artikulli tjetërStudeniçan, djali fut me forcë në makinë një vajzë 16-vjeçare