Ballina Kronika Përfundon pas hekurave 47-vjeçari nga Reçica e Vogël

Përfundon pas hekurave 47-vjeçari nga Reçica e Vogël

Me 7 mars 2019, rreth orës 14 e 30 minuta , efektivët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë, kanë privuar nga liria personin me inicialet G.C.(47) nga Reçica e Vogël e Tetovës, transmeton Tetova News.

Gjatë bastisjes te ai është gjetur dhe konfiskuar substancë e ndaluar. G.C. është ndaluar në Stacionin Policor në Tetovë ku do të vazhdojë procedura e mëtutjeshme.

Artikulli paraprakEurodeputeti fshikullon korrupsionin në Ballkan dhe bankat për hidrocentralet (VIDEO)
Artikulli tjetërJa pse Fiorin Durmishaj zgjodhi kombëtaren greke!