Ballina Argëtim Çiljeta: Ma kanë “çarë” telefonin pas videos me shami (VIDEO)

Çiljeta: Ma kanë “çarë” telefonin pas videos me shami (VIDEO)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ishte e ftuar në studion e “Ftesë Pesë” me Bieta Sulon për të folur mbi përditshmërinë e saj gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Pak ditë më parë, Çiljeta postoi një video ku shfaqej e mbuluar me shami dhe kaq mjaftoi që të gjitha mediat të shkruanin për të.

Këngëtarja e konsideron normale videon në fjalë, duke treguar se në fakt prej vitesh ajo është besimtare e fesë myslimane dhe ka agjëruar edhe herë të tjera.

“Ma kanë çarë telefonin pasi kam nxjerrë këtë video, sa thashë ‘Ç’deshe moj gocë, ishe mirë!’ Nuk është ndonjë gjë uau, thjesht ishte hera e parë që e deklaroja kaq hapur ose fakti që isha e veshur me shami. Unë atë ditë kam qenë duke shkuar në xhami. Ka qenë dita e parë e Ramazanit dhe doja të gjeja një formë për të uruar të gjithë besimtarët myslimanë. Unë si Çiljetë, me ato ndjesitë e mia përbrenda, bëra një video dhe më dolën ca fjalë zemre”, sqaroi ajo.

Artikulli paraprakPa këtë mineral, trupi ynë thjesht nuk mundet: për kokën, nervat, zemrën
Artikulli tjetër“Fati i keq”? Zbulohet shkaku i prekjes së njerëzve nga tumori!