Ballina Kronika (VIDEO) Dalin pamjet e megaoperacionit

(VIDEO) Dalin pamjet e megaoperacionit

Megaoperacioni u finalizua në bashkëpunim me autoritetet greke, pas një hetimi 10 mujor me metoda speciale, në të cilën morën pjesë edhe FNSH, policia e Vlorës, Gjirokastrës, Fierit, Korçës, Tiranës dhe Sarandës.

Artikulli paraprakVideoja shokuese/ Shikoni çfarë fshihet tek perimet
Artikulli tjetërKina po ndërton xhaminë më të madhe në botë (VIDEO+FOTO)