Ballina Aktualitet Ish-deputeti nxjerr videon: Ja si e ka mobilizuar Rama policinë për ta...

Ish-deputeti nxjerr videon: Ja si e ka mobilizuar Rama policinë për ta mbrojtur në fushatë (VIDEO)

Ish-deputeti i LSI-se, Endrit Braimllari ka publikuar një video, në të cilën duken disa furgonë policie, që sipas tij janë të angazhuar nga kryeministri Edi Rama, për ta mbrojtur atë, teksa bën takimet e fushatës elektorale.

Sipas Braimllarit, asgjë nuk e ndal uraganin popullor.

Postimi i Braimllarit

Edi Rama i tmerruar dhe i vetmuar, mobilizon policine nga e gjithe Shqiperia per ta mbrojtur ate ne prezantimin e kandidateve farse ne Korce.

Ta harroje Edi Rama qe me perdorimin e pushtetit te tij kriminal do te ndale uraganin popullor !
Qytetaret jane te vendosur ti shkojne deri ne fund per Demokraci, standarde dhe liri.

Artikulli paraprakBie nga 16 m lartësi, i ngulet hekuri 51 cm në p… (FOTO)
Artikulli tjetërVihet pas hekurave 44-vjeçari nga Tetova, i kthen dorë policisë