Ballina Gossip “Mbyllja veshët, pastaj…”/Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin kur burri e tradhtonte para syve

“Mbyllja veshët, pastaj…”/Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin kur burri e tradhtonte para syve

Albërie Hadërgjonaj është pa dyshim një nga emrat më të përfolur i ditëve të fundit në median rozë. Ajo konsiderohet si një femër shumë joshëse dhe me një stil të veçant.

Albëria tani gëzon statusin e një femre të lirë, e divorcuar nga bashkëshorti i saj me të cilin ishin të kurorëzuar përplot 19 vite.

E pas divorcit me të, Albëria tregon se çfarë bënte ajo teksa ai e tradhtonte. Këngëtarja thoshte se ndërsa ai e tradhtonte me tjera, ajo mbyllte sytë, e veshët, pastaj thotë se u mbylla fare, më nuk dija ç’të bëja.