Ballina Kronika I ka humbur nëna, i riu nga një fshat i Tetovës kërkon...

I ka humbur nëna, i riu nga një fshat i Tetovës kërkon ndihmën e uniformave blu

Më datë 15.08.2019 në ora 13 e 15 minuta, në SPB Tetovë 27-vjeçari A.J. nga fshati Bërvenicë e Tetovës, ka denoncuar se nëna e tij A.J. (47) e cila ka pasur pro^bleme psi^qike është larguar nga shtëpija dhe nuk është kthyer, e njëjta edhe më herët është larguar nga shtëpija por është kthyer.

Merren të gjitha masat dhe aktivitetet për gjetjen e 47-vjeçares së humbur.

Artikulli paraprakNgjarja e rëndë në Greqi: Shkrumbohet babai i 3 fëmijëve
Artikulli tjetërNdahet nga jeta gazetari i njohur Fatos Baxhaku