Ballina Top Lajm Operacion i madh i uniformave blu në Tetovë, pas hekurave përfundon edhe...

Operacion i madh i uniformave blu në Tetovë, pas hekurave përfundon edhe një polic

Në një ope*racion anti dro*gë të zhvilluar nga policia e Tetovës, sot në rrje*tën e saj ka rënë edhe një koleg polic. Sipas të dhënave nga Alsat, aks*ioni policor kishte në qendër përdorues dhe shpërndarës të lëndëve nar*kotike, por gjatë këtij operacioni, një koleg i tyre ka ten*tuar arr*atisjen. Pas kapjes së tij, u vërtetua se polici posedonte lëndë nar*kotike.

Arr*estimi dhe shoqërimi i kolegut polic u bë në pikën e pagesës rrugore në Gostivar.

Ende nuk bëhen të ditura inicialet e policit që u kap me dro*gë dhe as sasia e lëndës nar*kotike.

Mësohet gjithashtu se disa shpërndarës të tjerë janë ka*pur në këtë operacion i zhvilluar gjatë orëve të pasdites. Ope*racioni vazhdon ende në këto momente dhe është arre*stuar një tjetër shpër*ndarës dr*oge.

VIDEO BONUS:Artikulli paraprakNgjarje e pabesueshme në Shipkovicë (VIDEO)
Artikulli tjetërHumb jetën shqiptar 27-vjeçar në Itali