Ballina Aktualitet Lajme PUBLIKOHEN PAMJET NGA KAMERAT E SIGURISË, SI NDODHI AKSIDENTI I RËNDË NË...

PUBLIKOHEN PAMJET NGA KAMERAT E SIGURISË, SI NDODHI AKSIDENTI I RËNDË NË PRISHTINË (VIDEO)

Janë publikuar pamjet e aksidentit të rëndë që ka ndodhur sot në Prishtinë ku u lënduan tre persona.

Pamjet e publikuara janë nga kam^erat e sig^urisë së një lokali afër rrugës ku ndodhi aksidenti.

Kamioni i kompanisë “Pastrimi” nuk ka mundur të frenonte dhe për pasojë është për^plasur me disa vetura.

Artikulli paraprakKlinika Emergjenca jep detaje për rë lënduarit në aksidenti me kamion (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërIncident në Tetovë