Ballina Kronika Incident në Tetovë

Incident në Tetovë

Mbrëmë (23 gusht), rreth orës 01 e 10 minuta, në Stacionin policor Tetovë, është deno^ncuar prishje e rendit dhe qetësisë publike në një objekt hotelerik në rrugën “Ivo Ribar Lola” në Tetovë ku janë përfshirë 50-vjeçarja L.N. nga Probishtipi dhe 45-vjeçari K.S. nga Tetova, të cilët janë kacafytur mes vete.

Dy personat e lartëpërmendur, janë arr^estuar dhe mbajtur në Stacionin policor Tetovë, për zbardhjen e plotë të rastit.


 

Artikulli paraprakPUBLIKOHEN PAMJET NGA KAMERAT E SIGURISË, SI NDODHI AKSIDENTI I RËNDË NË PRISHTINË (VIDEO)
Artikulli tjetërAksident në Sllatinë të Tetovës