Ballina Kronika 60-vjeçari nga Piroku ndërron jetë në një parking në Sedllarcë të Epërme

60-vjeçari nga Piroku ndërron jetë në një parking në Sedllarcë të Epërme

Sot (5 shtator) në ora 02.00 në SPB Tetovë, është den*oncuar se në parkingun e objektit hotelerik i cili gjendet në fshatin Sedllarcë e Epërme, qëndron i shtrirë pa   sh e nj a  jete personi i cili ka punuar si kujdestar e parkingut.

Gjashtdhjetë vjeçarin e  n d j e r ë  me inicialet  H.Z. nga fshati Pirok i Tetovës, e ka gjetur një i punësuar tjetër në objektin hotelerik dhe menjëherë ka thirrur Ndihmën e shpejtë, të cilët vetëm se kanë konstatuar  v d e k j e n  e tij.

Është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes, kurse në  t r u p i n  e të  n d j e r i t  nuk janë vërejtur shenja  dh u n e  dhe me urdhër të  P r o k u r o r i t  Publik i është dorëzuar familjes.

Artikulli paraprakFlet Elif Shafak, autorja e “Bastardja e Stambollit”
Artikulli tjetërE pabesueshme! Zbulohet tuneli i rebelëve, disa kilometra i gjatë (VIDEO)