Ballina Kronika Grabitet një agjenci turistike në Tetovë

Grabitet një agjenci turistike në Tetovë

Dje (7 janar) rreth orës 09.00 , 28-vjeçari A.Z. nga fshati Nerasht i Tetovës, ka denoncuar në SPB-Tetovë se një person i panjohur ka kryer grabitje në agjencinë turistike në rrugën ,,Ivo Lola Ribar” , në të cilën ka punuar, ku grabitësi duke e kërcënuar i ka vjedhur çantën me një shumë të madhe parash.

Merren masat dhe aktivitetet për zbulimin e personit dhe zbardhjen e plotë të rastit.