Ballina Argëtim S*ksbomba argjentinase, “tërbon” ndjekësit me pozat seksi e provokuese (FOTO)

S*ksbomba argjentinase, “tërbon” ndjekësit me pozat seksi e provokuese (FOTO)

Numëron plot 5.5 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, e kjo falë formave të saj bombastike.

Prej disa kohësh, Issa Vegas është kthyer në një yll të vërtetë të rrjeteve sociale. Falë linjave të saj trupore,  23-vjeçarja ka arritur që të marrë një famë shumë të madhe në Argjentinë.

Ndërkohë që për veç fitnesit ajo njihet edhe për pasionin që ka për futbollin, ku sigurisht idhulli i modeles seksi është Lionel Mesi.

Modelja poston në “Instagram”-in e saj foto e video mjaft provokuese e seksi, ku nuk ngurron që të ekspozojë trupin e saj. Si pasojë pozat e saj marrin menjëherë me mijëra pëlqime dhe komente.