Ballina Aktualitet Këngëtari dhe artisti i mirënjohur nga Tetova i bashkohet Lëvizjes BESA

Këngëtari dhe artisti i mirënjohur nga Tetova i bashkohet Lëvizjes BESA

Këngëtari dhe artisti i mirënjohur nga Tetova, Jetmir Rexhepi nëpërmjet një statusi në Facebook ka njoftuar miqtë dhe shokët e tij se nga sot do t’i bashkohet Lëvizjes BESA dhe koalicionit “Mundemi”. Artisti Rexhepi në Tetovë gëzon shumë autoritet.

Ja postimi i Jetmir Rexhepit:

Të nderuar miq,nga sot kam vendosur t’i bashkangjitem Levizjes BESA për ta perkrahur në këtë rrugëtim për të sjellur ndryshimin në këtë vend.
Do të kontriboj deri në maksimum që me 15 korrik të dalim fitimtarë të gjithë së bashku.
Na prift e mbara.
#BESA
#MUNDEMI edhe #mëShumë edhe më #MIRË

Artikulli paraprakSHQIPTARËT DHE SUBVERSIONI SLLAV
Artikulli tjetërShifra alarmante nga Maqedonia e Veriut: 12 persona të vdekur nga Covid-19 vetëm në 24 orë