Ballina Jetë & Stil FOTOT: Brenda vilës 22 milon dollarë të aktorit të famshëm

FOTOT: Brenda vilës 22 milon dollarë të aktorit të famshëm

Ylli i Hollywood Zac Efron dhe e dashura e tij Vanessa Valladares kanë blerë një super vilë në në plazhin Wategos për 22 milion dollarë.

Vila ka 5 dhoma gjumi, një pishinë, dhoma yoga dhe bodrum për mbajtjen e verës.

Pamja që shihet mga dritaret e shtëpisë është mahnitëse. (TemA)