Ballina Kronika A K S I D E N T i rëndë në rrugën...

A K S I D E N T i rëndë në rrugën lokale Novo Sellë 2 – Bogovinë

Më datë 25.11.2020, rreth orës 8 e 30, në rrugën lokale Novo Sellë 2 – Bogovinë, makina e tipit “Volkswagen Polo” me targa të Tetovës, e drejtuar nga personi me inicialet D.A. (39), ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, transmeton Tetova News.

Në këtë fatk*eqësi me dëmtime të rënda tru*pore kanë përfunduar shoqëruesit M.A. (40 vjeç) dhe një person i mi*tur, gjithashtu edhe shoferi pësoi lëndime. Që të tre u transportuan në Spitalin Klinik në Tetovë, ku iu dha ndihma mjekësore.

Hetime në vendngjarje ka kryer ekipi nga SPB-Tetovë./TetovaNews